Preskočiť na obsah
Jozef Gnap

Stavebníctvo

Jozef Gnap

Elektrická inštalácia

Obec
Marhaň
Od roku
1992
IČO
33 965 722

Jozef Gnap

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
086 45 Marhaň
Na trhu od
21. septembra 1992
IČO
33 965 722
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.21)
Elektrická inštalácia

Podnikanie v číslach

34
rokov na trhu
1992
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jozef Gnap

Jozef Gnap – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Marhaň. Podniká od 21. septembra 1992.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad technik požiarnej ochrany, montáž, oprava, údržba a revízie elektrických zariadení do 1000 V a… a bchodná činnosť v rozsahu voľných živností.

Základné údaje

Obchodné meno
Jozef Gnap
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
33 965 722
Dátum vzniku
21. septembra 1992
Miesto podnikania
086 45 Marhaň
Živnostenský register
Okresný úrad Bardejov, vložka č. 701-2333
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.21)
Elektrická inštalácia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jozef Gnap zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Technik požiarnej ochrany

  • Montáž, oprava, údržba a revízie elektrických zariadení do 1000 V a bleskozvodov v objektoch triedy A

  • Bchodná činnosť v rozsahu voľných živností

  • Poradenská činnosť v rozsahu podnikania

  • Autorizovaný bezpečnostný technik

  • Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: výchova a vzdelávanie zamestnancov a vedúcich zamestnancov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jozef Gnap?

Miesto podnikania je v obci 086 45 Marhaň.

Čím sa Jozef Gnap zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: technik požiarnej ochrany; montáž, oprava, údržba a revízie elektrických zariadení do 1000 V a…; bchodná činnosť v rozsahu voľných živností; poradenská činnosť v rozsahu podnikania.

Aké je IČO – Jozef Gnap?

IČO je 33 965 722.

Odkedy podniká Jozef Gnap?

Podnikanie začalo 21. septembra 1992. Na trhu pôsobí 34 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jozef Gnap podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jozef-gnap.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.